ТОВ АЛЬТАВІРА - Прилади КВП, лабораторне, випробувальне обладнання

ТОВ АЛЬТАВІРА - Прилади КВП, лабораторне, випробувальне обладнання

Товари та послуги

Про компанію

ТОВ "Альтавір" здійснює комплексне оснащення обладнанням та приладами спеціалізованого призначення: аналітичне обладнання та контрольно-вимірювальні прилади, лабораторна техніка та хіміко-лабораторний посуд.

Ми більше 22 років працюємо на ринку України щодо забезпечення підприємств зернопереробної, молочної, харчової, нафтопереробної та ін. промисловості; підприємств санепідемнагляду, ветнагляду; водоканалів; фармацевтичних підприємств; медичних установ; дослідницьких установ широким асортиментом продукції за доступними цінами.

Компанія здатна в найкоротші терміни поставити:

ТОВ "Альтавір" пропонує такі послуги:

  • консультація;
  • спільний пошук рішень для ефективного використання наявного обладнання;
  • підбір нового обладнання, що найбільш відповідає поставленому завданню;
  • постачання обладнання;
  • установка та налагодження обладнання (якщо потрібно);
  • гарантійне обслуговування;
  • ремонт та модернізація обладнання.

Ми прагне будувати довгострокові та довірчі відносини з партнерами та клієнтами, засновані на якості продукції, що поставляється, комплексному вирішенні проблем, гарантійному обслуговуванні та професіоналізмі співробітників.

Стабільний рівень цін, гнучка система знижок, індивідуальний підхід до кожного замовника гарантують співпрацю на взаємовигідних умовах.

Якщо Ви шукаєте надійну фірму з гідною репутацією, яка зможе швидко поставити якісне лабораторне обладнання, випробувальне обладнання, контрольно-вимірювальні прилади, лабораторні прилади, прилади кіп та ін. – обов'язково зв'яжіться з нами. Фахівці допоможуть зробити правильний вибір який гарантує, що лабораторна техніка, що купується, буде максимально відповідати Вашим вимогам та умовам застосування.

Статті

20.06.2018
С помощью манометров измеряют и конролируют давление жидкости или газа в различных системах и оборудовании....
20.06.2018
Разрывные машины используют для проверки механических, физических и других свойств изготовленной продукции....