Насос Комовского НВК

Насос Комовского НВК від компанії ТОВ АЛЬТАВІРА - Прилади КВП, лабораторне, випробувальне обладнання - фото 1
3 600 ₴
В наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Транспортна компанія
Кур'єрська служба
Показати всі 4 способу доставки

Оплата

Післяплата
Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Насос Комовского разом з іншими приладами служить для демонстрації різних дослідів з атмосферного тиску та з інших тем і розділів курсу, коли потрібно порівняно невисокий вакуум або підвищений повітряний тиск.

Насос масляний з ручним приводом; для його нормальної роботи потрібно обертання зі швидкістю 120 — 150 об/хв. Прилад дозволяє отримати максимальне розрідження до 0,3 мм рт.ст. і нагнітання до 4 ат. Вага приладу 14,5 кгс. Насос складається із закритого корпусу, наповненого маслом, всередині якого укріплений циліндр з поршнем. Поршень насоса приводиться в рух кривошипно-шатунним механізмом, сполученим з ручним приводом. Знизу до циліндра притискається пружиною дно, службовці клапаном. На кришці корпусу розташовані два ніпеля — всмоктуючий і нагнітальний.

Робота насоса заснована на відсіченні повітря. При нормальному обертанні махового колеса (за годинниковою стрілкою) через лівий ніпель всмоктується повітря, а через правий —
викидається назовні або нагнітається в приєднаний прилад. При цьому повітря проходить через дно-клапан і масло, налите всередину корпусу.

Щоб разом з повітрям назовні не викидалися краплі олії, у нагнітального ніпеля встановлено спеціальний маслоуловитель. Він складається з тонкої перекриває отвір пластинки, похило прикріпленої знизу на верхній кришці кожуха, і циліндрика з двома вставленими в нього бляшаними конусами.

До насоса програми гумовий товстостінний шланг довжиною 50 див Корисно мати додатково такий же шланг, але довжиною 125 — 150 див.