Психрометр М-34 для визначення вологості усередині приміщення і на відкритому повітрі

Психрометр М-34 для визначення вологості усередині приміщення і на відкритому повітрі

Психрометр М-34 для визначення вологості усередині приміщення і на відкритому повітрі від компанії ТОВ АЛЬТАВІРА - Прилади КВП, лабораторне, випробувальне обладнання - фото 1
2 100 ₴
В наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Транспортна компанія
Кур'єрська служба
Показати всі 4 способу доставки

Оплата

Післяплата
Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

  Призначення
аспіраційні Психрометри типу М-34 (з електромотором) призначені для визначення відносної вологості і температури повітря в наземних умовах (в приміщенні і на відкритому повітрі). При визначенні вологості на відкритому повітрі психрометр виносять з приміщення за чверть години до спостереження і розміщують на спеціальному стовпі так, щоб резервуари термометрів були на висоті 2 м над землею.
Робота психрометров заснована на залежності різниці температур сухого і змоченого термометрів від вологості навколишнього повітря. Вологість повітря визначається за показаннями сухого і змоченого термометрів за спеціальним психрометричним таблицям або психрометрическому графіком, а температура повітря – за показаннями сухого термометра.
Психрометр складається з двох однакових ртутних термометрів, закріплених у спеціальній оправі, та аспіраційної головки. Оправа являє собою трубку, раздваивающуюся донизу, і захисні планки. До нижньої роздвоєною частини трубки з допомогою пластмасових втулок прикріплені два патрубки, які є радіаційної захистом резервуарів термометрів. Верхній кінець трубки з'єднаний з аспіратором. Аспіраційна головка складається з заводного механізму і вентилятора, закритих ковпаком. Пружина заводного механізму психрометра М-34 запускається електродвигуном. При обертанні вентилятора в прилад всмоктується повітря, що обтікає резервуари термометрів, проходить по воздухопроводной трубі до вентилятора і викидається назовні через прорізи в аспіраційної голівці.
Сухий термометр буде показувати температуру повітря, а свідчення змоченого термометра будуть меншими за охолодження, викликаного випаровуванням води з поверхні батіста, облягаючого резервуар термометра. Психрометри застосовуються в гидрометеослужбе та інших галузях народного господарства.

Технічні характеристики :

Діапазон вимірювання відносної вологості повітря при температурі від 5 до 40 ° , % від 10 до 100
Діапазон вимірювання температури повітря, З° від -25 до +50
Харчування психрометра М-34 повинно здійснюватися від мережі змінного струму:
напругою, В
частотою, Гц

220 (+22-33)
50±1 
Потужність, споживана психрометром М-34, ВА, не більше 30 
Похибка психрометров при вимірюванні відносної вологості в залежності від температури повітря, %, не більше від ±2 до ±6
Швидкість повітряного потоку (аспірація) при роботі вентилятора повинна бути, м/с, не менше
на 6-й хвилині
2,0
1,7
1,8
Габаритні розміри, мм, не більш 105х400
Маса, кг, не більше 1,2 

Характеристики

Виробник
Электромотор