Психрометр М-34 для визначення вологості усередині приміщення і на відкритому повітрі

Психрометр М-34 для визначення вологості усередині приміщення і на відкритому повітрі

Психрометр М-34 для визначення вологості усередині приміщення і на відкритому повітрі від компанії ТОВ АЛЬТАВІРА - Прилади КВП, лабораторне, випробувальне обладнання - фото 1
2 100 ₴
В наявності

Доставка

 Транспортна компаніяЗа тарифами перевізника
 Кур'єрська службаЗа тарифами перевізника
 ПоштаЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

  Призначення
аспіраційні Психрометри типу М-34 (з електромотором) призначені для визначення відносної вологості і температури повітря в наземних умовах (в приміщенні і на відкритому повітрі). При визначенні вологості на відкритому повітрі психрометр виносять з приміщення за чверть години до спостереження і розміщують на спеціальному стовпі так, щоб резервуари термометрів були на висоті 2 м над землею.
Робота психрометров заснована на залежності різниці температур сухого і змоченого термометрів від вологості навколишнього повітря. Вологість повітря визначається за показаннями сухого і змоченого термометрів за спеціальним психрометричним таблицям або психрометрическому графіком, а температура повітря – за показаннями сухого термометра.
Психрометр складається з двох однакових ртутних термометрів, закріплених у спеціальній оправі, та аспіраційної головки. Оправа являє собою трубку, раздваивающуюся донизу, і захисні планки. До нижньої роздвоєною частини трубки з допомогою пластмасових втулок прикріплені два патрубки, які є радіаційної захистом резервуарів термометрів. Верхній кінець трубки з'єднаний з аспіратором. Аспіраційна головка складається з заводного механізму і вентилятора, закритих ковпаком. Пружина заводного механізму психрометра М-34 запускається електродвигуном. При обертанні вентилятора в прилад всмоктується повітря, що обтікає резервуари термометрів, проходить по воздухопроводной трубі до вентилятора і викидається назовні через прорізи в аспіраційної голівці.
Сухий термометр буде показувати температуру повітря, а свідчення змоченого термометра будуть меншими за охолодження, викликаного випаровуванням води з поверхні батіста, облягаючого резервуар термометра. Психрометри застосовуються в гидрометеослужбе та інших галузях народного господарства.

Технічні характеристики :

Діапазон вимірювання відносної вологості повітря при температурі від 5 до 40 ° , % від 10 до 100
Діапазон вимірювання температури повітря, З° від -25 до +50
Харчування психрометра М-34 повинно здійснюватися від мережі змінного струму:
напругою, В
частотою, Гц

220 (+22-33)
50±1 
Потужність, споживана психрометром М-34, ВА, не більше 30 
Похибка психрометров при вимірюванні відносної вологості в залежності від температури повітря, %, не більше від ±2 до ±6
Швидкість повітряного потоку (аспірація) при роботі вентилятора повинна бути, м/с, не менше
на 6-й хвилині
2,0
1,7
1,8
Габаритні розміри, мм, не більш 105х400
Маса, кг, не більше 1,2 

Характеристики

Виробник
Электромотор