Опромінювач для фототерапії новонародженого ЗФП-01

Опромінювач для фототерапії новонародженого ЗФП-01

Опромінювач для фототерапії новонародженого ЗФП-01 від компанії ТОВ АЛЬТАВІРА - Прилади КВП, лабораторне, випробувальне обладнання - фото 1
1 ₴
В наявності

Доставка

Мінімальна сума замовлення у продавця 100 ₴
 Транспортна компаніяЗа тарифами перевізника
 Кур'єрська службаЗа тарифами перевізника
 ПоштаЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Опромінювач фототерапевтический ЗФП-01 призначений для фототерапії (опромінення) новонародженого з метою зменшення процентного вмісту білірубіну в крові, ефективно може використовуватися в пологових будинках, відділеннях інтенсивної терапії новонароджених, у дитячих амбулаторних установах.

Каркас опромінювача виготовлений з металевого профілю і пофарбований білою порошковою емаллю. Опромінювач оснащений лампою з променями синього кольору в спектрі хвиль довжиною 420-470нм. Висота опромінювача регулюється з допомогою телескопічного механізму. Встановлений на опору з колесами, що забезпечує зручне та легке переміщення опромінювача. Конструкція опромінювача не має виступаючих і гострих частин, що забезпечує попередження травм при експлуатації.

Габаритні розміри: 700х700мм, висота 1350-2350мм.

Технічні характеристики: інтенсивність випромінювання 180-500 мк Вт/див. Живлення від мережі змінного струму 220/50-60 В/Гц.

Характеристики

Виробник
С.Луч