Анемометр вимірювач швидкості газових потоків ІС-2

Анемометр вимірювач швидкості газових потоків ІС-2

Анемометр вимірювач швидкості газових потоків ІС-2 від компанії ТОВ АЛЬТАВІРА - Прилади КВП, лабораторне, випробувальне обладнання - фото 1
9 200 ₴
В наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Транспортна компанія
Кур'єрська служба
Показати всі 4 способу доставки

Оплата

Післяплата
Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Вимірювач швидкості газових потоків ІС-2 являє собою крильчатий анемометр цифровий призначений для вимірювання середньої швидкості направленого потоку в джерелах промислових викидів. Рекомендується для комплектації санітарних та екологічних лабораторій промислових підприємств, санітарних станцій і служб екологічного контролю промислових викидів в атмосферу.
Принцип дії вимірювача заснований на перетворенні швидкості газового потоку в кутову швидкість обертання крильчатки зонда.
Конструктивно вимірювач складається з вимірювального блоку і зонда. Зонд являє собою штангу, з одного кінця якої знаходиться вимірювальна головка, а з іншого – ручка. Вісь крильчатки закріплена в металевому корпусі головки зонда, який захищає крильчатку від механічних пошкоджень. В ручці зонда розташований формувач сигналу. Формувач сигналу виробляє електричні імпульси при обертанні крильчатки. Ці імпульси надходять у блок вимірювальний, де вони підраховуються за фіксований час. Зонд з'єднується з блоком вимірювальним кабелем, забезпеченим з'єднувачем. У корпусі блоку вимірювального розташована плата рахунки і відображення, елемент живлення типу "Крона" і вимикач.

Характеристики:

Ціна одиниці молодшого розряду відлікового пристрою — 0,01 м/с.
Чутливість на момент початку обертання крильчатки зонда – не більше 0,2 м/с;
Діапазон вимірів – від 0,2 до 10 м/с.
Межі допустимої абсолютної похибки — ±(0,1 + 0,05*V) м/с, де V – чисельне значення середньої швидкості газового потоку, виражене в метрах в секунду.

Робочі умови експлуатації:

- для блоку вимірювального: температура навколишнього середовища від мінус 10 до 50 °С;
- для головки зонда — температура навколишнього середовища від мінус 10 до 50 °С, відносна вологість – до 100 % без конденсації вологи;
- тиск навколишнього газового середовища – від 60 до 120 кПа.

Вимірювач швидкості ІС-2 (ТУ У 16398163.002-2001) внесений в Державний реєстр засобів вимірювальної техніки України під номером У1397-01. Гарантія – 1 рік. Міжповірочний інтервал — 1 рік.

Характеристики

Виробник
Проба
Країна виробництва
Україна