Анемометр вимірювач швидкості газових потоків ІС-3

Анемометр вимірювач швидкості газових потоків ІС-3

Анемометр вимірювач швидкості газових потоків ІС-3 від компанії ТОВ АЛЬТАВІРА - Прилади КВП, лабораторне, випробувальне обладнання - фото 1
9 200 ₴
В наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Транспортна компанія
Кур'єрська служба
Показати всі 4 способу доставки

Оплата

Післяплата
Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Вимірювач швидкості газових потоків ІС-3 призначений для вимірювання середньої швидкості повітряного потоку в промислових умовах і середньої швидкості вітру.

Принцип дії вимірювача заснований на перетворенні швидкості повітряного потоку в кутову швидкість обертання крильчатки ветроприемника.
Конструктивно вимірювач складається з вимірювального блоку і ветроприемника. У корпусі вимірювального блоку розташована плата перетворення та індикації, елемент живлення типу "Крона" і вимикач. Ветроприемником вимірювача служить 4-х лопатева крильчатка, насаджена на вісь у вимірювальної голівки, яка закріплена на ручці. При обертанні крильчатки виробляються електричні імпульси, які після ряду перетворень висвічується на цифровому табло у вигляді значення швидкості повітряного потоку в метрах в секунду.

Характеристики:

Ціна одиниці молодшого розряду відлікового пристрою — 0,1 м/с.
Діапазон вимірів – від 1 до 25 м/с.
Межі допустимої абсолютної похибки — ±(0,3 + 0,05*V) м/с, де V – чисельне значення середньої вимірюваної швидкості повітряного потоку, виражене в метрах в секунду.
Вимірювач призначений для роботи при температурі навколишнього середовища від мінус 10 до 50 °С, відносної вологості до 98% і атмосферному тиску від 84 до 110 кПа.

Гарантійний термін експлуатації — 12 місяців з дня вводу в експлуатацію, але не більше 18 місяців з дня виготовлення. Середнє напрацювання на відмову – 1000 ч при швидкостях газового потоку не більше 15 м/с.

Вимірювач метрологічно атестований. Міжповірочний інтервал – 1 рік.

Характеристики

Виробник
Проба
Країна виробництва
Україна