Перетворювачі вимірювальні змінного струму Е842/1

Перетворювачі вимірювальні змінного струму Е842/1

Перетворювачі вимірювальні змінного струму Е842/1 від компанії ТОВ АЛЬТАВІРА - Прилади КВП, лабораторне, випробувальне обладнання - фото 1
600 ₴
В наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Транспортна компанія
Кур'єрська служба
Показати всі 4 способу доставки

Оплата

Післяплата
Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Перетворювачі вимірювальні змінного струму Е842/1

Перетворювачі вимірювальні змінного струму Е842/1 призначені для лінійного перетворення змінного струму у вихідний уніфікований сигнал постійного струму на зміну навантаження без додаткового джерела живлення.   

Застосовуються для контролю електричних мереж і установок, систем комплексної автоматизації енергооб'єктів та АСУ ТП різних галузей промисловості.

Конструктивно виконані в одному виконанні, забезпечує навісне (з переднім приєднанням монтажних проводів) і втоплена кріплення.

Клас точності .. ..................................................................................................... 1,0
Вхідний сигнал:

діапазон зміни струму, A .................................................................... 0-0,5; 0-1,0

                                                                                                                      0-2,5; 0-5,0
Споживана потужність, ВА .................................................... 1,0 від вимірювальної ланцюга
Робоча область частот, Гц .................................................................................. 45-65
Розширена область частоти, Гц ........................................................................ 65-1000
Діапазон зміни
вихідного сигналу, мА ............................................................................................ 0-5,0
опір навантаження, кОм .................................................................................. 0-2,5
Габаритні розміри, мм ................................................................................... 80х80х90
Маса, кг ................................................................................................................ 0,495

\

\

Ми прагне будувати довготривалі і довірчі відносини з партнерами і клієнтами, засновані на якості продукції, що поставляється, комплексному вирішенні проблем, гарантійному обслуговуванні і професіоналізм співробітників.

Стабільний рівень цін, гнучка система знижок, індивідуальний підхід до кожного замовника гарантують співпрацю на взаємовигідних умовах.

Якщо Ви шукайте надійну фірму з гідною репутацією, яка зможе швидко поставити якісне лабораторне обладнання, випробувальне обладнання, контрольно вимірювальні прилади, лабораторні прилади, прилади квп і ін. – обов'язково зв'яжіться з нами. Фахівці допоможуть зробити правильний вибір який гарантує, що купується лабораторна техніка буде максимально відповідати Вашим вимогам і умовам застосування.

Доставка по Україні зручним перевізником: Харків, Одеса, Суми, Дніпро, Ужгород, Вінниця, Черкаси, Київ, Сміла, Прилуки, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Полтава та інші.